Tanfolyamok kiválasztása

A választást rád bízzuk!

1.

A  korod adott, de a  jelenlegi tudásod szintjét egy rövid írásbeli szintfelmérővel  mi állapítjuk meg.

Amit még ki kell választanod, az az órák intenzitása és módja. Görgess fokozatosan lejjebb a lehetőségekhez.

2.

Általános iskolások és gimisek

Az órák a 11 - 18 éves korosztály igényeihez vannak igazítva.

A formáját rátok bízzuk. Sok érv szól az egyéni és a csoportos tanulás mellett is.

Te ismered magad a legjobban, tehát miért ne választanád te ki, hogy melyiket tartod előnyösebbnek számodra. Ha nem tudsz dönteni, egy rövid beszélgetés keretében szívesen segítünk :)

Kisebbek

Az órák játékosabb formájúak, a 7-11 éves korosztály igényeihez vannak igazítva. Többségében csoportos foglalkozások.

Business és felnőtt

Szeretnél talpraesetten tárgyalni, előadni, telefonálni, video konferenciázni, interjúzni, interjúztatni? Pontosan megérteni és reagálni? Új állásinterjúra hívtak? Nem probléma. Számos vállalatnál tanítottunk és tanítunk évek óta. Referencia listáért fordulj hozzánk.

3.

Mi a célod?

Az életnek tanulok, könnyedén szeretnék beszélgetni idegen ajkúakkal.

Középfokú nyelvvizsgát vagy emelt szintű angol érettségit szeretnék tenni.

A nyelvvizsgát miért ne tennéd le nálunk?

Tanáraink az ELTE-Origó, Euro, TELC, BME és ECL nyelvvizsgák akkreditált vizsgáztatói, tehát ezekre a vizsgákra tudsz nálunk legsikeresebben felkészülni.

↓

Külföldi tanulmányaimhoz nemzetközi nyelvvizsgát szeretnék tenni.

4.

Heti   1X,  2X   vagy intenzív?

Ezt is neked kell eldöntened. Szorgalom és elhatározottság kérdése, hogy melyik alkalmasabb számodra. Mennyi idő áll rendelkezésedre? Honnan indulsz és meddig szeretnél eljutni? Mennyi időt foglalkozol vele a nyelviskolán kívül? Bármilyen gyakoriság mellett is dönts, ami ebben az esetben a legfontosabb, az a heti folyamatosság és a rendszeresség.

5.

Jelenléti óra?

Ebben az esetben a Nyáry Pál utca 6. szám alatt találkozunk az egyik tantermünkben. 10 éven aluliak számára ezt a formát ajánljuk.

Online óra?

Ha problémás a bejárás, vagy előnyben részesíted az otthoni kényelmet. Az online órákat ugyanolyan értékűnek tartjuk, mint a személyeseket.

6.

Egyéni óra?

Komfortosabban és magabiztosabbnak érzed magad, ha az órán egyedül vagy a tanárral?

Csoportos óra?

Jó társaságban gyorsabban telik az idő, egymást is ösztönzitek?

A weboldalt a nyelviskola munkatársai hangolták össze
Készítsd el weboldaladat ingyen!