cserediákság

2023.07.30

Being an exchange student is an attitude — a way of thinking and living. A great big and wonderful, yet completely undefinable attitude.

Ők azok a 14-18 évesek, akik mind 2023 augusztusában fognak kiutazni, hogy egy külföldi város gimnáziumában tanuljanak. Mindezt hosszú kiválasztási procedúra előzte meg, és ők bizonyultak elég rátermettnek, szorgalmasnak, és angol nyelvből is magas szinten beszélőnek ahhoz, hogy elnyerjék a Magyar Rotary támogatását.

Kiutazásuk előtt több alkalommal vettek részt felkészítésen, melyeket orientációnak nevezünk. Van aki egy, van aki több hónapot, és van aki egy egész tanévet vállalt be.

Ha esetleg hasonló ambícióid lennének, ne felejtsd el, hogy a programra elég korán, október végéig kell jelentkezned ahhoz, hogy 2024 nyarán te is csomagolhass.

Több információra van szükséged? Mindenben segítünk!

A weboldalt a nyelviskola munkatársai hangolták össze
Készítsd el weboldaladat ingyen!